Promieniujące bóle w kolanie

Witam,od 12 lat lecze się u Ortopedy z powodu bólu w lewym kolanie boli od kolana w dol do stopy promieniujacy bol nie wytrzymania.Obecnie uzywam opaski i kuli rozwniez uzywam lekow Dicloberl redartd nic nie pomaga.:)

Witam,
Dolegliwości bólowe stawu kolanowego w wieku 31 lat jedynie w wyjątkowych przypadkach świadczą o chorobie zwyrodnieniowej. Bol w tym wieku moze wskazywać na uszkodzenia łąkotek badz chrzastki stawowej. Patrząc na czas ktory upłyną od pojawienia sie pierwszych dolegliwości sugeruje pilna konsultacje u ortopedy aby zdiagnozować problem i go leczyć. Branie leków przeciwbólowych takich jak Dicloberl nie jest rozwiązaniem.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu