Promieniujący ból lewej łopatki i klatki piersiowej

Od dłuższego czasu boli mnie lewa łopatka i ból promieniuje jakby na wskroś do klatki piersiowej i ostatnio bardzo się nasilił.Mam 55lat .Obecnie jestem zagranica i dlatego nie moge skorzystac z pomocy lekarza.Ból ten jest niezalezny od ruchu boli nawet gdy leze.Nie moge lezec na tym boku poniewaz boli jeszcze gorzej .prosze o odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć, wykonanie EKG itp. Proszę koniecznie udać się do lekarza.