Promieniujący ból związany z przerostem ósemek

Witam. 3 tygodnie temu miałam chirurgicznie usuwaną dolną ósemkę. Jeszcze przed zabiegiem zaczęła mi dokuczać ósemka z drugiej strony , również niewyrośnięta , umiejscowiona w dolnej szczęce , dlatego za tydzień mam mieć również chirurgicznie ją usuwaną. Od zakończenia brania antybiotyku , ból nieusuniętego jeszcze zęba powrócił , co więcej odczuwam go po obu stronach dolnej szczęki , także po stronie usuniętego już zęba. Czy to możliwe , że ból promieniuje tak że czuje go po obu stronach?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do stomatologa.