Propozycja antykoncepcji sezonalnej

Dobry wieczór, moja ginekolog ostatnio zaproponowała mi przejście na antykoncepcję sezonalną. Czy to bezpieczne rozwiązanie? Mam wątpliwości. Tabletki biorę od półtora roku.

Nie wiem co to znaczy. Antykoncepcją sezonowa? Pierwsze słyszę. Chyba, że chodzi o rabletki Sezonique, których jest około 90 w opakowaniu. Czyli krwawienie jest jedno w sezonie. Chwyt marketingowy. To samo można zrobić biorąc non-stop Microgynon 21 i będzie taniej.