Prośba o analizę MR odcinka szyjnego kręgosłupa u 42-latki

Proszę o analizę badania MR odcinka szyjnego kręgosłupa. Zniesiona lordoza odcinka szyjnego kręgosłupa, z wytworzeniem kyfozy na poziomie kręgów C3-Th1. Cechy odwodnienia k.m. O różnym stopniu zaawansowania. Wypuklina centralna k.m. c3-C4, C6-C7, modeluje worek opony twardej . Rdzeń kręgowych w odcinku szyjnym modeluje się na kyfotycznie ustawionych trzonach, jest nieposzerzony, nieuciśnięty i bez zmian ogniskowych. Szeroka rezerwa płynowa kanału kręgowego w odcinku szyjnym .

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie licznych zmian w obrębie szyjnego odcinka kręgosłupa. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który odniesie wynik badania do występujących dolegliwości.