Prośba o analizę tomografii zatok

Proszę o analizę tomografii zatok. Zgrubienia błony śluzowej w komórkach sitowia ze zmniejszeniem ich powietrzności. Na ścianach dolnych zatok szczękowych zgrubienia błony śluzowej gr. do 5-6mm. Zgrubienia śluzówkowe gr. 4mm. u podstaw zatok czołowych. Niedrożny kompleks ujściowo-przewodowy zatoki szczękowej lewej oraz lejki czołowo-sitowe i klinowo-sitowe. dokuczają mi nieustanne bóle i zawroty głowy, dysnosmia i mam przytkane prawe ucho.

Witam serdecznie,

Wynik badania może świadczyć o stanie zapalnym przewlekłym, ale nie można postawić rozpoznanie na podstawie samego wyniku badania TK. Ostateczna interpretacja oraz postawienie diagnozy należy do lekarza laryngologa. Dlatego wskazana jest u Pana konsultacja w gabinecie z lekarzem laryngologiem, który postawi rozpoznanie oraz ustali dalsze postępowanie.

Pozdrawiam.