Prośba o analizę wyniku badania histopatologicznego tarczycy

Witam, poniewaz wizyte u endokrynologa mam w sierpniu 2015 roku bardzo prosze o interpretacje wyniku biopsji tarczycy: masy gęstego koloidu oraz pojedyncze normotypowe tyreocyty. Dziękuję

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

wynik świadczy o braku patologicznego procesu. Tarczyca na strukturę prawidłową. Nie ma powodów do obaw.

Pozdrawiam.