Prośba o interpretację biopsji tarczycy u 29-latki

Witam bardzo prosze o interpretację biopsji tarczycy którą odebrałam dziś: Płaty normotypowych tyreocytów, w tle koloid. Obraz cytologiczny zmiany łagodnej -AB Mikroskopowo widoczne liczne płaty normotypowych tyreocytów oraz jedną grupę tyreocytów o powiększonych jądrach komórkowych i pogrubiałej błonie jądrowej. Całość odpowiada określenie według sysytem Bethesa III zmiana pęcherzykowa bliżej nie określona. Co to oznacza? Czy taki wynik jest grożny? Proszę o odpowiedz Dziękuje bardzo.

Lek. Katarzyna Szymczak

Proszę wynik skonsultować z endokrynologiem, jednak opis zmiana pęcherzykowa bliżej nieokreślona, będzie wymagała kontrole biopsji za 6-12 miesięcy lub zabiegu operacyjnego.
Pozdrawiam