Prośba o interpretację badania rezonansu głowy

Witam proszę o interpretacje badania rezonansu głowy. . W badaniu MR mózgowie bez zmian ogniskowych i obszarów nieprawidłowego sygnału. Układ komorowy symetryczny,nieprzemieszczony,nieuciśnięty nieposzerzony.Zbiorniki przymózgowe i struktury tylnojamowe w normie.Obszarów nieprawidłowego wzmocnienia po dożylnym podaniu kontrastu w obrębie mózgowia nie stwierdzam

Wynik badania nie wskazuje na uszkodzenie mózgu w zakresie objętym badaniem (co znaczy, że nie ma uszkodzenia struktury tkanki mózgowej (( każde badanie jest " nastawione " na rozwiązanie konkretnego problemu, czyli z jakiegoś powodu zostało wykonane)).