Co oznacza wynik badania TK głowy z kontrastem u 24-latki?

Witam serdecznie odebrałam dziś wynik z tomografii z kontrastem. Powód na zlecenie badania były przewlekłe bóle głowy które trwały codziennie przez miesiąc. Wynik badania: Mózgowie bez zmian ogniskowych i obszarów patologicznego wzmocnienia kontraktowego oraz bez restrykcji dyfuzji. Prawidłowy sygnał istoty białej i szarej. Układ komorowy nieposzerzony, nieprzemieszczony, nieuciśnięty. Przestrzenie płytowe przymózgowe w normie

Witam! Przedstawiony przez Panią opis badania jest w stu procentach prawidłowy - nie ma powodu do niepokoju! Co do bólu głowy należy także rozważyć "bóle głowy napięciowe" - leczenie i wrażliwość na leczenie są nieco inne. Powodzenia W. Ł.