Prośba o interpretację opisu EKG

Witam. Prosze o interpretację opisu EKG: "Rytm miarowy 54/min. Normogram. Niespecyficzne zmiany odcinka ST-T w III i aVF. Poza tym zapis bez cech niedokrwienia." Czy takie EKG dyskwalifikuje mnie z zabiegu operacyjnego czy to nic poważnego?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

jest to prawidłowy wynik. Nie powinien być powodem dyskwalifikacji.

Pozdrawiam.