Prośba o interpretację USG dopochwowego u 35-latki
Proszę o interpretację usg dopochwowego :Trzon macicy normoechenogenny,endometrium gr 16,5 mm w 18 dniu cyklu hyperchenoggenne o nierównych zarysach ,po dwóch dniach dostałam skąpą miesiączkę trwającą 2 dni.

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Wynik badania USG w normie. Odnośnie przyczyny pojawienia się przedwczesnej miesiączki bez przeprowadzenia badan hormonalnych trudno jest mi stwierdzić jej jednoznaczną przyczynę.