Skierowanie na histeroskopię a opis USG

Witam Na ostatniej wizycie usg dopochwowym lekarz skierował mnie na histeroskopię,w opisie usg napisał TRZON MACICY NORMOECHENOGEENNY,ENDOMERIUM GR 16,5 MM HYPERECHOGENNE O ZATARTYCH OBRYSACH.pRZYDATKI BEZ ZMIAN SONOGRAFICZNYCH. Mam 34 lata,cykle mi się skróciły ,badanie miałam przeprowadzone w 18 dniu cyklu ,2 dni póżniej dostałam okres ,dzień przed krwawieniem duże osłabienie i bóle.

Z uwagi na grubość endometrium (nieznacznie przekroczona), jej niejednorodność oraz zaburzenia miesiączkowe ginekolog zalecił histeroskopię. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami prowadzącego ginekologa.