Prośba o interpretację wyników 4-letniego chłopca

Prosze o interpretację wyników. Chłopiec 4 lata.Od 3 tyg. zażywa wit D(wyższa fosfataza zasadowa),od 2 tyg Euthyrox25. Od IV skaczące tsh. w lipcu Leuk. 5,3(5,5-15,5),mono. w rozmazie 14% (1-6). 4.09, leuk. 5,51, rozmaz ręczy ok, ob i crp, AST i ALT, mocz usg brzucha ok, tsh 8,7. Wyniki z wczoraj: Leuko. 4,3, MONO% 13(2-7), MCHC 35 (26-34), rozmaz Gran segmentowe 43%, Gran kwasochłonne 2%, Mono.4%, Limfo.51%, tsh po 2 tyg. euthoryxu 4,2 (07-5,9). martwię się bardzo leukocytami, co dalej?dziekuj

Piotr Pilarski

Są to niewielkie odchylenia od normy bez znaczenia klinicznego.

Pozdrawiam.