Prośba o interpretację wyników MR macicy

Dzień dobry, mam prośbę o interpretację wyników MR macicy (zaawansowanie procesu now. rak płaskon. rog. G2.) W miednicy widoczny twór guzowaty o wym 44mmx40x 30, guz nacieka trzon macicy, szyjkę, i co najmniej 1/3 bliższą pochwy, guz dość ostro konturowany, o pośredniej intensy. sygnału w ST2 i ST1. ulega silnemu niejedorodnemu wzmocnieniu kontrast. w DWI wykazuje cechy restrykcji dyfuzji. zachowany wąski rąbek tkanki tłusz w ST2 FS miedzy pecherzem a masą guza, oraz miedzy g a odbytnica.

Proszę w jak najszybszym czasie skonsultować się w Poradni Ginekologii Onkologicznej, niezbędne jest pobranie wycinków i podjęcie dalszych działań.