Prośba o interpretację wyniku TK klatki piersiowej u 81-latka

Proszę o inter. wyników TK klatki piersiowej. Płuca. Zmiany niedodmowo-włoknistew PS5.. Drzewo oskrzelowe bezpatologicznych zwężeń w badaniu TK. Jamy opłucnowe wolne.Miażdżyca tt. wieńcowych. Pień płucny poszerzony do 29 mm Aorta piersiowa nieposzerzona, światło przepływu w normie. Wada anatomiczna - wspólne odejście pnia ramienno-głowowego i lewej t. szyjnej. W warstwach szczytowych wątroby, w S4 najpewniej naczyniak. W nadnerczu prawym masa o max. wymiarze podłużnym do 20 mm - gruczolak

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest poznanie większej ilości informacji medycznych o pacjencie oraz od występujących objawów. Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego leczenie.