Prośba o interpretację wyników z gastroskopii

Witam, proszę o interpretację wyników z gastroskopii: "Cztery wycinki błony śluzowej dwunastnicy z nie wielkim obrzękiem, widoczne wnikanie pojedynczych limfocytów w nabłonek kosmków. Obraz niecharakterystyczny." - Materiał - 4 wycinki z dwunastnicy. Badanie pod kątem celiakii. Objawy bóle brzucha, wzdęcia, zgaga, gorzki posmak w ustach - prawie codziennie. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

A czy występują objawy nietolerancji glutenu? Konieczne jest wizyta u lekarza gastroenterologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.