Prośba o interpretację wyniku badania MR kręgosłupa
Witam, prosze o interpretację wynik badania MR kręgosłupa w którym napisane jest:"w sekwencjach FSE STIR w obrazach T1 T2 zal, w płaszczyznach strzałkowych poprzecznych i czołowych. Lordoza lędźwiowa pogłębiona, kość krzyżowa połozona nieco poziomo. Niewielkiego stopnia uogólnione uwypuklenie tarczy mk L4-5 skierowane do światła otworów mk z ich spłyceniem. Naczyniak kręgu Th 12 śr 10 mm. Mam problemy z kręgosłupem i bardzo się niepokoję tym wynikiem, a wizytę u reumatologa dopiero za miesiąc.

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który odniesie zmiany zawarte w badaniu do występujących objawów klinicznych.