Prośba o interpretację wyniku badania piersi

PROSZĘ O INTERPRETACJE WYNIKU.Pierś lewa o utkaniu tłuszcz-gruczołowym.W kwadrancie pachowym, głównie zmiana widoczna w projekcji CC o wym.22x9MMBairads 4A. Jeśli można, proszę o szybką odpowiedz

Lek. Krzysztof Szmyt

Wita, wynik wskazuje na obecność zmiany w piersi, ale prawdopodobieństwo, że jest ona złośliwa jest bardzo niewielkie. Konieczna jest jednak diagnostyka i określenie dokładnie rodzaju zmiany.