Prośba o interpretację wyniku badania poziomu glukozy we krwi

Mam prośbę o interpretację wyniku badania poziomu glukozy we krwi w 26 tygodniu ciąży i radę co do dalszego postępowania. Jestem po teście obciążenia glukozą 75g test 3 punktowy. Wyniki to: Na czczo: 77 Po godzinie: 147 Po dwóch godzinach: 140. Na wizytę do lekarza prowadzącego idę dopiero za 10 dni. Czy z powyższymi wynikami powinnam postarać się o wcześniejszą wizytę czy mogę spokojnie odczekać do wizyty planowej? Czy wyniki jednoznacznie wskazują na cukrzycę ciążową? Dziękuję, Agnieszka

Dzień dobry :)

Nie ma powodów do niepokoju. Wyniki mieszczą się w granicach normy.

Pozdrawiam,
Beata Bondyra
DIETOLOGIKA