Prośba o interpretację wyniku MRI po zabiegu operacyjnym

proszę o interpretacje wyniku MRI po zabiegu operacyjnym. Zmiany degeneracyjne krążka międzykręgowego L5-S1 z jego obniżeniem i dehydratacją i obniżeniem. obrzęk szpiku w wyrostkach stawowych lewego stawu międzykręgowego L5-S1.Niewielkie zmiany reaktywne typu Modic I.W części trzonów przylegających do krążka międzykręgowego L5-S1. Widoczne są pooperacyjne zmiany bliznowate bez cech nawrotowej przepukliny jedynie z niewielkim tylnym szerokopodstawnym uwypukleniem pierścienia włóknistego krążka międzykręgowego.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Nie napisała nawet Pani jaki typ zabiegu był wykonany. Jakiej więc Pani porady oczekuje? Wynik badania powinien zostać skonsultowany w poradni przyszpitalnej, gdzie była wykonywana operacja lub z lekarzem ortopedą w rejonie.