Prośba o interpretację wyniku USG jamy brzusznej u 53-latki

Prośba o interpretacje wyniku mamy- lat 53 usg jamy brzusznej. Wątroba nieposzerzona z cechami stłuszczenia. W prawym płacie wątroby w okolicy szyi pęcherzyka żółciowego aechogeniczna torbiel o wym. 19*13mm. Pęcherzyk żółciowy bez złogów. Drogi żółciowe nieposzerzone. Echostruktura trzustki, śledziony prawidłowa. Nerki prawidłowej wielkości i zróżnicowaniu korowo-rdzeniowym bez cech poszerzenia UKM, bez złogów,w prawej drobna torbiel centralna.Lewy jajnik-torbiel, macica zmieniona mięśniakowato.

Witam,
stłuszczenie wątroby - do leczenia zachowawczego, suplementacji Hepatil itp., ograniczenie alkoholu.
torbiel wątroby - do obserwacji i kontroli USG co 6 mcy.
mięśniaki macicy - jeżeli są objawowe (tj. krwawienie,ból brzucha), wskazana wizyta u ginekologa i zabieg operacyjny usunięcia macicy.
torbiel jajnika - do obserwacji, ew. usunięcia
torbiel nerki - do obserwacji i kontroli USG co 6-12mcy.
pozdrawiam!