Prośba o odczytanie MR głowy bez kontrastu

Proszę o odczytanie MR MR głowy bez kontrastu: w sąsiedztwie trójkąta LKB widoczne drobne ogniska o podwyższonym sygnale w czasie T2-zależnym i w sekwencji FLAIR, śr. 7 mm. W bezpośrednim sąsiedztwie rogu przedniego LKB kolejne drobne ognisko o takim samym sygnale śr. 3 mm. W istocie białej prawego płata czołowego trzecia zmiana o takim samym sygnale dł. 8 mm. Innych zmian nie stwierdzono. Czy to coś poważnego, jaki to objaw chorobowy, jakie podjąć dalsze działania? Joanna lat 35 zam. Lutogniew.

Proszę udac się do lekarza, który badanie zlecił. Badanie MRI jest jedynie jedynie badaniem dodatkowym wykonanym z konkretnego powodu.
W każdym przypadku najważniejsze jest określenie zależności objawów klinicznych ze zmianami stwierdzanymi w konkretnym badaniu. Taki obraz może miec kilka przyczyn.