Prośba o wskazanie procedur medycznych z procedurami postępowania w wypadkach wymagających bezwzględnie pozycji leżącej

W moim bloku chcą wstawić małą windę niestety pomysł ten, niewątpliwie doprowadzi do zniszczenia jedynej drogi ewakuacyjnej którą można ewakuować osobę w pozycji leżącej, Administracja i pomysłodawcy wstawienia windy nie widzą problemu dla nich zawsze można skorzystać z windy i krzesła. Proszę o radę ewentualnie żródło dokumentów np. procedur medycznych z procedurami postępowania w wypadkach wymagających bezwzględnie pozycji leżącej. samo mówienie i pisanie o urazach kręgosłupa nie wystarcza

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Odpowiedź na pytanie wykracza poza kompetencje portalu abczdrowie.pl.