Prośba o wyjaśnienie opisu MR głowy

Witam proszę o wyjaśnienie opisu MR głowy. Wodogłowie- znacznie poszerzone komory boczne i komora trzecia .Wskaźnik Evansa 0,40 Zwężenie wodociągu podejrzenie samoistnej wentrikulostomii w przedniej części dna komory trzeciej.do rozważenia ocena w cine MR. Prosze o wyjasnienie opisu badania i informację co powinnam zrobić dalej

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania większej ilości informacji nie można nic powiedzieć. Konieczne jest także poznanie objawów oraz oczywiście bezpośrednie badanie pacjenta. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego badanie.