Proszę o interpretację TK bez kontrastu u 59-letniej kobiety

TK BEZ KONTRASTU ZE WZGLEDU NA RZUT ALERGII KOBIETA 59 LAT MOZGOWIE O PRAWIDLOWYM CIENIOWANIU.OK 8 MM JAMKA PORENCEFALII W JADRACH PODKOROWYCH PO PRAWEJ. UKLADKOMOROWY NIE POSZERZONY,BEZ PRZEMIESZCZEN , PRZESTRZEN PODPAJENCZYNOWKOWA POSZERZONA ZANIKOWO W OKOLICACH CZOLOWYCH I NA SKLEPISTOSCI. ZBIORNKI PODSTAWY W GRANICACH NORMY,SWIEZYCH ZMIEN POURAZOWYCH W ZAKRESIE STRUKTUR KOSTNYCH NIE UJAWNIONO,HIPERSTOZA KOSCI . NIEWIELKIE ZMIANY SLUZOWKOWATE W ZATOKACH NOSA. PROSZE O WZGLEDNA ANALIZE TEGO TK TERMINY SA DALEKIE DO LEKARZA DZIEKUJE Z GORY

Opis TK do interpretacji klinicznej. " OBIETA 59 LAT MOZGOWIE O PRAWIDLOWYM CIENIOWANIU.OK 8 MM JAMKA PORENCEFALII W JADRACH PODKOROWYCH PO PRAWEJ. UKLAD KOMOROWY NIE POSZERZONY, BEZ PRZEMIESZCZEN , PRZESTRZEN PODPAJENCZYNOWKOWA POSZERZONA ZANIKOWO W OKOLICACH CZOLOWYCH I NA SKLEPISTOSCI. ZBIORNKI PODSTAWY W GRANICACH NORMY, SWIEZYCH ZMIEN POURAZOWYCH W ZAKRESIE STRUKTUR KOSTNYCH NIE UJAWNIONO, HIPERSTOZA KOSCI . NIEWIELKIE ZMIANY SLUZOWKOWATE W ZATOKACH NOSA. " Kobieta 59 lat, ważne jakie ma niepokojące objawy, poza alergią ? Inne schorzenia >? leczenia; sprawność, aktywność zawodowa, stan fizyczny i psychiczny; testy neuropsychologiczne...
Konieczna pełna konsultacja, wywiad, badanie, analiza wyników badań, inne obciążenia chorobowe i stosowane leki. Ważny też nastrój i sen.. Wszystko zależy od przypadku konkretnego; od Pacjentki; wywiadu, objawów, wyników badań... Pozdrawiam
Konieczna pełna konsultacja, wywiad, badanie, analiza wyników badań, inne . Pełna ocena stanu Pacjenta! obciążenia chorobowe wyniki badań, stosowane leki. Ważny też nastrój i sen. DO PEŁNEJ KONSULTACJI Pozdrawiam