Wynik badania TK głowy 63-letniej kobiety
Bardzo prosze o analize ponizszego wyniku tomografii glowy u 63 letniej kobiety: Asymetryczne poszerzenie przestrzeni podpajeczej plata ciemieniowego prawego na sklepistosci mozgowia. Torbielowate asymetryczne poszerzenie przestrzeni podpajeczej plata czolowego o wym 17x8mm oraz plata czolowego lew 12x6mm. Torbielowate poszerzenie przestrzeni podpajeczej srodkowego prawego dolu czaszki o wymiarach 10x9mm. Podejrzenie obecnosci niewielkiej malformacji zylnej w lewym placie czolowym. Czy jest to cos powaznego? Z gory dziekuje

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Wynik wskazuje na malformacje naczyniową. Takie poszerzenia mogą pęknąć w wyniku urazu. Sugeruję wizytę u neurologa.
Pozdrawiam.