Proszę o interpretację wyników badań krwi - co oznaczają?

Dzień dobry. Od jakiegoś czasu staram się zajść w ciążę, w zeszłym tygodniu zlecono mi wykonanie badania krwi, ale niestety nic nie rozumiem z ich wyników, wizytę u ginekologa mam dopiero w październiku, ale już teraz chciałabym wiedzieć co oznaczają te badania: nazwa badania, wynik badania, zakres referencyjny: 17-OH-Progesteron 0,64 ng/ml, faza folikularna 0,3-1,0, faza lutealna 0,2-2,9, po stymulacji ACTH < 3,0, ciąża (3 tyrmestr) 1,8-20,0. Dziękuję za pomoc.

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.
Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć. Skonsultuj swoje wyniki badań ze swoim lekarzem prowadzącym, który znając Cię i mając historię Twojej choroby, będzie mógł właściwie ocenić Twój stan zdrowia.
Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.
Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl