Wypadanie włosów na czubku głowy

mam 22 lata.Od ok 1,5roku nadmiernie wypadają mi włosy głównie na czubku głowy.Mam wrażenie, że nie odrastają.Byłam u trychologa i endokrynologa (biorę tabletki anty.od ponad 3 lat).Endokrynolog zlecił mi badania hormonów - 17OH Progesteron oraz DHEAS. Wizytę mam dopiero w styczniu, a wyniki mam już teraz. Mam DHEAS 254,7ug/dl (zakres ref.148-407)i 17OHP 1,21ng/ml (zakres ref.: faza folikularna 0,3-1,0, f.lutealna 0,2-2,9, po stymulacji ACTH <3,0). Co to może oznaczać? Proszę o pomoc i dziękuję.

Przypuszczalnie problem nie wynika z zaburzen hormonalnych. Przyczyn wypadania wlosow moze byc wiele. Mysle ze ostateczna diagnoza mozliwa jest dopiero po konsultacji dermatologicznej.