Wynik biopsji piersi. Czy to coś groźnego?

Witam!

Mam 55 lat, odebrałam właśnie wynik biopsji mammotonicznej i bardzo proszę o interpretację: „Mastopathia fibrosa et cystica. Microcalcificationes. Badania immunohistochemiczne w toku. Rozpoznanie koncowe jak wstepne. Wykonano badania immunohistochemiczne: p 63”.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Witam.

Niestety z uwagi na charakter naszego serwisu nie interpretujemy wyników badań. Wyniki badań powinny byc interpretowane przez lekarza prowadzącego, ktory zna pacjenta i ma mozliwość zbadania go oraz zebrania szczegółowego wywiadu.

Pozdrawiam serdecznie