Prowokacja po terminie porodu

Witam.Jestem ciężarną.Termin porodu z usg minął mi 23.04. według terminu om 25.04.Jutro jest 29.04.i mam wizytę u ginekologa w celu skierowania do szpitala na prowokację.Jeżeli chodzi o moje samopoczucie,czuję się dobrze,zero skurczy. Okres miałam nie regularny,możliwe jest złe obliczenie terminu? Nie chcę mieć prowokacji bo podobno to bardzo boli.Co robić?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Każda ciąża przebiega indywidualnie. Mogło także dojść do pomyłki w obliczeniu terminu. Proszę udać się do szpitala w umówionym terminie.