Przebarwienia po zabiegu laserem ablacyjnym

Dzień dobry Trzy tygodnie temu miałam robiony laser co2 ablacyjny na usuwanie blizn po trądziku jednak na twarzy pojawiły się ciemne plamy w miejscach gdzie skóra była najmocniej potraktowana laserem czy możliwe że to są przebarwienia?dodam tylko że nigdy nie miałam przebarwień a po zabiegu stosowałam kremy z bioderma oraz Placente

Owszem, jeśli nie przestrzegała Pani zalecenia bezwzględnej ochrony przeciwsłonecznej, powstanie przebarwień jest bardzo prawdopodobne. Proszę pilnie zgłosić się na wizytę kontrolną do lekarza, który wykonał zabieg.