Przebarwienie na paznokciu u stopy

Witam, wstawiam z poprawionym linkiem do zdjecia Na dużym palcu od 3 mc skaza, nie schodzilo z paznokciem. dopiero od ok 3tyg zaczelo schodzic w górę rok temu byla identyczna kreska na paluchu w drugiej stopie i znikła. (pozostało przebarwienie w tym miejscu) tez długo sie utrzymywała. dzis po wizycie dermatolog powiedzial ze niby nic zlego ze mam zrobic dodatkowo mykologie. czy to badanie w zupelnosci odpowie co to jest ? http://images78.fotosik.pl/542/28e391eadd085e55med.jpg

Zdjęcie mało wyraźne, ale przynajmniej wiadomo, o co Pan pyta. Prawdopodobne rozpoznanie to krwiak podpaznokciowy, na drugim miejscu znamię. Gdyby zbadać dermoskopem, wszystko byłoby jasne.