Przebicie opłucnej a trudności z oddychaniem

Witam .Miałem wszczepiony stymulator ,przy okazji została przebita opłucna,wyciągnięto mi 1 litr powietrza.Było to 8 lat temu,ale mam od tej pory duszności i trudności z oddychaniem.Czy to mogło mieć wpływ no mój obecny stan zdrowia?

Aleksander Ropielewski

Ciężko mi ocenić bez badania jaki wpływ miało opisane zdarzenie na Pański obecny stan zdrowia.