Problemy z oddychaniem - czy to coś poważnego?

Witam, mam 40 lat. Nigdy nie paliłam papierosów ani nie miałam z tym problemów. Od paru dni bardzo ciężko mi się oddycha, nie mogę długo stać na nogach, bo mam wrażenie, że zaraz upadnę. Czasami boli mnie ręka przez pewien czas, np. 20-30 minut. Proszę o diagnozę. Co to może być ???:((
40 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie.

Opisane przez Panią objawy, ze względu na swą małą charakterystyczność, mogą być związane z bardzo wieloma stanami chorobowymi.

Stąd też nie ma możliwości, by bez zebrania dokładnego wywiadu i zbadania pacjenta, co nie jest możliwe w ramach porady internetowej, udzielić Pani bardziej wyczerpującej odpowiedzi. Proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącym, który znając historię chorób, będzie mógł właściwie ocenić stan zdrowia.