Przebieg poronienia we wczesnej ciąży
Proszę o odp.bo nie umiem sobie poradzić psychicznie.W 6 tc od OM trafiłam do szpitala z powodu plamień.W USG widoczny pęcherzyk ciążowy wielkości 8mm.W drugim dniu pobytu rozpoczęło się krwawienie ze skrzepami,w trzecim na USG stwierdzono już brak pęcherzyka i pozostałość endometrium-wykonano zabieg abrazji.Proszę o informację,czy tak właśnie przebiega poronienie we wczesnej ciąży,że kobieta krwawi przy użyciu podpasek,które wyrzuca do kosza?czy powinnam była gromadzić gdzieś krew do ew.badań?

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
Poronienie we wczesnej ciąży najczęśćiej przebiega w opisany sposób. Nie wiem w jakim celu chciałaby Pani gromadzić krew z plamienia.