Przebieg poronienia we wczesnej ciąży

Proszę o odp.bo nie umiem sobie poradzić psychicznie.W 6 tc od OM trafiłam do szpitala z powodu plamień.W USG widoczny pęcherzyk ciążowy wielkości 8mm.W drugim dniu pobytu rozpoczęło się krwawienie ze skrzepami,w trzecim na USG stwierdzono już brak pęcherzyka i pozostałość endometrium-wykonano zabieg abrazji.Proszę o informację,czy tak właśnie przebiega poronienie we wczesnej ciąży,że kobieta krwawi przy użyciu podpasek,które wyrzuca do kosza?czy powinnam była gromadzić gdzieś krew do ew.badań?

Aleksander Ropielewski

Poronienie we wczesnej ciąży najczęśćiej przebiega w opisany sposób. Nie wiem w jakim celu chciałaby Pani gromadzić krew z plamienia.