Czy naprawdę mogę być ponownie w ciąży?

Witam,
mam 25 lat, 9 listopada poroniłam około 5-tygodniową ciąże, po 2,5-tygodnia kochałam się z partnerem bez zabezpieczenia (26 listopada dokładnie), nie doszło do wytrysku w pochwie, ale z tego co czytałam, można zapłodnić przez płyn preejakulacyjny.
Okres zbliża mi się 11 dni, czyli można by policzyć, że od zapłodnienia mogłabym być w 3 tygodniu ciąży. Poszłam 17 grudnia do lekarza, zrobił mi USG dopochwowe i stwierdził, że widzi pęcherzyk, który może być pęcherzykiem ciążowym.
Dokładnie napisał na zdjęciu USG tak: w górnej części jamy macicy pęcherzyk o wielkości 0,29 x 0,22 cm. Czy naprawdę mogę być ponownie w ciąży? Czy te wymiary mogą odpowiadać 3 tygodniom? Boję się, żeby to nie była pozostałość z poprzedniego poronienia, czy w ogóle jest taka możliwość?
Myślę, że wyczyściło mnie dokładnie, bo krwawiłam ze skrzepami i po 3 dniach wyleciała ze mnie większa część. Czy jest możliwość, że mogłam zajść w ciążę po takim stosunku? Wiem, że po poronieniu kobiety mają wysoką szansę zajścia w ciążę.
Mam zrobić badanie beta HCG w poniedziałek i środę, i porównać, czy rośnie. Jeśli rośnie, znaczy to, że zaszłam w ciążę i wszystko się rozwija w porządku, tak? A jeśli nie rośnie, to może być to pozostałość?
Dziękuję i pozdrawiam!

Dzień dobry!
Jeśli lekarz opisał podejrzenie pęcherzyka ciążowego, to niestety trzeba poczekać na badanie weryfikujące i badania poziomów beta HCG z krwi. Pozwoli to na potwierdzenie lub wykluczenie rozpoznania. Taki pęcherzyk nie jest pozostałością po poronieniu. Jeśli lekarz by stwierdził nieprawidłowe endometrium, to wtedy mogłyby to być resztki po poronieniu.
Z poważaniem