Przebudzanie się, duszności i płacz u niemowlaka

Witam Mój 19 miesięczny synek od 2 dni budzi się i się dusi jak by mu się coś cofało. A dziś w nocy już nie tylko się przebudził a bardzo mocno płakał a teraz w dzień po kaszluje jak tylko jest w pozyjci leżącej ..Proszę o odpowiedź.
ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Opisane przez Panią objawy wymagają konsultacji specjalisty pediatry. Koniecznie proszę zatem umówić się na wizytę. Lekarz zbierze dokładny wywiad, zbada dziecko, ewentualnie zleci badania dodatkowe, co umożliwi określenie przyczyny dolegliwości i wdrożenie właściwego postępowania.