Przeciwciala anty HCV - niereaktywny

Dzień dobry, Mam napisane na wynikach badań ,,Przeciwciała anty HCV niereaktywny,, proszę czy ktoś może mi powiedzieć co to oznacza??? Czy mam się czym martwić? Czy przeciwciała anty HCV niereaktywne oznaczają coś groźnego dla zdrowia? Czy powinienem wykonać jeszcze inne badania? Zgłosić się do jakiegoś specjalisty? Co może oznaczać określenie niereaktywny? Czym są przeciwciała anty HCV? Nie lubię chodzić do lekarzy. Rutynowe badanie zamieniło się w stres i nie przespane noce. Proszę o informacje co powinienem teraz zrobić i z czym wiążą się moje wyniki. Trochę się zaczynam martwić. Proszę o poradę i odpowiedź. Z góry dziękuję. Pozdrawiam.

Witam! Wynik oznacza, że we krwi nie są obecne przeciwciała przeciw wirusowemu zapaleniu wątroby typu c, co najprawdopodobniej świadczy o braku infekcji tym patogenem.