Przeciwciała przeciwko wirusowi cytomegalii

Przeciwciała przeciwko wirusowi Cytomegalii (IgG) wynik 87,90 Co to oznacza? Jestem w 11 tygodniu ciąży... Bardzo proszę o odpowiedź, bo strasznie się boję, a wizytę mam dopiero w przyszłym tygodniu

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie jest możliwe określenie wyniku. Proszę spokojnie poczekać na wizytę u ginekologa.