Przeciwwskazania do podjęcia starań w cyklu, w którym wykonano HSG

Jestem przed zabiegiem HSG. W internecie krąży dużo różnych opinii o tym zabiegu. Mnie interesuje zwłaszcza jedna kwestia - czy są jakieś przeciwwskazania do podjęcia starań juz w cyklu w którym wykonane zostało hsg? Napromieniowanie rtg dojrzewającego pęcherzyka? Prawdopodobieństwo jakichś wad? Uprzejmie proszę o informację na temat tego badania.

Piotr Pilarski

Może to zapobiec owulacji jednak nie wpłynie na płód. Oznacza to, że jeśli uda się Pani zajść w ciążę w tym cyklu to nie będzie to miało wpływu na płód.

Pozdrawiam.