Przeciwwskazania do podjęcia starań w cyklu, w którym wykonano HSG
Jestem przed zabiegiem HSG. W internecie krąży dużo różnych opinii o tym zabiegu. Mnie interesuje zwłaszcza jedna kwestia - czy są jakieś przeciwwskazania do podjęcia starań juz w cyklu w którym wykonane zostało hsg? Napromieniowanie rtg dojrzewającego pęcherzyka? Prawdopodobieństwo jakichś wad? Uprzejmie proszę o informację na temat tego badania.

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
Może to zapobiec owulacji jednak nie wpłynie na płód. Oznacza to, że jeśli uda się Pani zajść w ciążę w tym cyklu to nie będzie to miało wpływu na płód.
Pozdrawiam.