Przeciwwskazania do stosowania naturalnych hormonów tarczycy przez osoby z usuniętą tarczycą

Jakie są przeciwwskazania do przyjmowania naturalnych hormonów tarczycy (natural desiccated thyroid) przez pacjentów z usuniętą tarczycą?

Mogą uczulać ( alergeny np. świńskie, bydlęce !! ) oraz tracić aktywność. Tyroksyna to bardzo prosty związek i łatwy do produkcji metodami ustalonymi przed 100 laty, łatwy do przyjmowania i stabilny Nie ma racjonalnego powodu żeby stosować lek stary i niepewny lek. Usunięcie tarczycy to wystarczający stres dla organizmu, który wymaga pełnej stabilizacji