Przedłużający się okres i zaburzenia miesiączkowania

Co może być przyczyną przedłużającego się okresu. Mam 18 lat, nie biorę tabletek, nie jestem w ciąży na 100%współżyłam z chłopakiem. Raz wgl w msc nie dostałam, albo się spóźnial

Witam! Istnieje bardzo wiele potencjalnych przyczyn które mogą opóźnić menstruację. Najczęstsze z nich to stres, infekcje, zaburzenia hormonalne, wahania masy ciała.