Zapytaj lekarza

7 4 0 , 6 8 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy zaburzenie miesiączkowania mogą być spowodowane antybiotykami?

Witam. Okres spóźnia mi się 6 dzień. Powinnam go dostać 14.11. Moje współżycie jest związane tylko z peetingiem, przy którym zawsze uważam, więc nie ma szans na ciąże. Czy tak spore (6dni) opóźnienie okresu, może być spowodowane antybiotykami, które przyjmuję? Oraz tym, że zmieniła się pogoda, bo jest zimniej? Pozdrawiam :)
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Nieregularne miesiączki

Lek. Bianka Małczuk
64 poziom zaufania

Witam. Brak miesiączki w oczekiwanym terminie, poza ciążą, może być spowodowany stresem, intensywnym odchudzaniem, intensywnym wysiłkiem fizycznym, długą podróżą, pracą w porze nocnej, przyjmowaniem niektórych leków, jednakże może również wynikać z zaburzeń hormonalnych. Zachęcam również do zapoznania się z treścią artykułu: http://portal.abczdrowie.pl/jakie-sa-przyczyny-braku-okresu Jeżeli stan Pani organizmu budzi Pani niepokój, zalecam konsultację u lekarza ginekologa. Pozdrawiam.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy