Przedłużenie zwolnienia lekarskiego po laparoskopii pęcherzyka żółciowego

Witam jestem po laparoskopii pęcherzyka żółciowego,zabieg miałam 3tyg .do środy mam zwolnienie ale ciągle boli mnie pępek i jak coś dźwignę nie mam siły,pracuję fizycznie jako magazynier przenoszę rzeczy ważące nawet po 30kg. jaki lekarz mi przedłuży zwolnienie?czy ten który mi robił zabieg czy mój rodzinny?

Witam. Zwykle to wygląda tak iż po szpitalnym leczeniu chirurgicznym leczenie kontynuuje się w poradni chirurgicznej - tam też przedłuża się ZLA. Oczywiście może to także uczynić lekarz rodzinny, a nawet zdjąć szwy - wszystko zależy od dobrych chęci.