Przedwczesna menopauza a szanse na ciążę

Mam lat 30 i wykryto umnie przedwczesna menopauze. Czy mam szanse na urodzenie dziecka

Aleksander Ropielewski

Mam za mało informacji dotyczących Pani stanu zdrowia. Konieczne jest wykonanie badań dodatkowych i konsultacja z ginekologiem.

Dzień dobry!

Jest to pytanie do Pani prowadzącego lekarza ginekologa.
Warto też już teraz zgłosić się do kliniki leczenia niepłodności, co zwiększy szansę na ewentualną ciążę. Pracujący tam specjaliści mają szczególne doświadczeniu w prowadzeniu leczenia niepłodności i trudnej płodności.

Pozdrawiam!