Przedwczesna menopauza i wysoki poziom FSH u trzydziestolatki

Witam. Mam 31 lat. Mam wysoki poziom FSH, oraz CPK. Lekarz ginekolog wstępnie stwierdził niewydolność jajników. Lekarz reumatolog, przeprowadził inne badania, i okazuje się, że jedynym współczynnikiem, które jest przekroczone jest CPK. Czy można to jakiś połączyć? Czy też nie ma żadnej zależności. Chodzę zarówno do ginekologa, jak i reumatologa,oni twierdzą, że nie ma zależności. Dodam,że nie mam żadnych objawów fizycznych zapalenia mięsni.występują u mnie objawy menopauzy. Proszę o rade

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zaufać opinii lekarzy prowadzących. Nie ma zależności pomiędzy parametrami.