Przedwczesna miesiączka a jej zabarwienie

Dziwny okres przyznam ze wspolzylam z partnerm w sobote a okres mialam dostac dopiero 9 maja ( zawsze byl reguralnie) a dostalam go w sobote w czasie zblizenia zaczal sie jasno rozowy a potem lecialo juz ze mnie ciurkiem na czerwono i to dosc intensywnie ten okres trwa juz 5 dzien dalej tak intensywny ( przyznam ze krew jest czysta bez skrzepow ) ale powinien juz mi sie konczyc a tu jak narazie tego niewidac i przy tym jedynie dolega mi bol piersi przy dotknieciu czy myciu czy to normalne

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli krwawienie nadal się utrzymuje konieczna jest wizyta u ginekologa. Bez badania ciężko jest coś więcej powiedziec.