Opóźnienie miesiączki a seks

dzien dobry mam na imie karolina lat 18 wspolzylam z chlopakiem w wtorek przed walentynkami nastepnie nad ranem w sobote ... bylo zabezpieczenie prezerwatywa ale ja jednak mam obawy zawsze mam obawy ze cos sie wydostanie czy cos w podobnym stylu ... mam nie regularne miesiaczki ostatni okres skonczyl mi sie 1 lutego wedlug aplikacji Moj Kalendarzyk powinam dostac okresu juz wczoraj dzis jest jeden dzien spoznienia test ciazowy w piatek byl negatywny strasznie sie stresuje i boje prosze o odp.

Nie wykluczam ciąży - proponuję test z krwi (po 10 dniach od stosunku jest wynik miarodajny)