Przedwczesne dojrzewanie u dziecka a nadmierne wypadanie włosów

Czy dojrzewanie u dziewczynki 10 letniej jest zbyt wczesne ? I czy Moze byc przyczyna wypadania wlosow w stopniu mocnym ?

Aleksander Ropielewski

Warto wykonać badania hormonalne. DOjrzewanie w wieku 10 lat może być na różnym stopniu zaawansowania dlatego ciężko mi powiedzieć czy jest to norma czy też nie.